Archiwum 14 stycznia 2018


sty 14 2018 Na sam początek...
Komentarze: 0

Cześć! Jestem Kasia i mam 14 lat. Jestem pełną energii nastolatką, która szuka nowego hobby. Może właśnie ten blog mi w tym pomoże?

A teraz żebyście mogli mnie lepiej poznać, to coś o mnie :-) Jak już mówiłam mam 14 lat, a w zasadzie prawie 15 (za dwa miesiące mam urodziny). Uwielbiam SUSHI i pizzę�� Od ponad czterech lat gram na gitarze klasycznej. Bardzo lubię podróżować, w moim życiu już sporo zwiedziłam i mam nadzieję że moich podróży będzie jeszcze więcej. Mam dwie siostry: młodszą i starszą.

Dlaczego założyłam bloga?

Na to pytanie sama nie potrafię odpowiedzieć.�� Myślę, że chcę po prostu spróbować czegoś nowego. Zaczął się nowy rok, chciałabym żeby coś się zmieniło. W swoim życiu próbowałam już wiele rzeczy: chodziłam na zajęcia plastyczne, tańce, a nawet śpiewałam. Jednak nic z tych rzeczy jakoś szczególnie mnie nie wciągnęło, dlatego spróbuję z blogiem. Swoją drogą, od jutra zaczynają mi się ferie! Dwa tygodnie wolnego od szkoły. Zawsze w tym czasie jeździłam z rodziną na narty, w tym roku chyba po raz pierwszy nie. Postanowiłam więc, że muszę jakoś dobrze i ciekawie wykorzystać ten czas. Postaram się, aby codziennie przez dwa tygodnie pojawiał się jakiś nowy post, przynajmniej jeden ��

W takim razie przechodzimy do pytania:

To O CZYM będzie ten blog?

Odpowiedź bardzo prosta: O wszystkim. Dosłownie. W mojej głowie jest mnóstwo pomysłów, zobaczymy co z tego wyjdzie. Może pojawią się tu jakieś przepisy kulinarne, recenzje, może nawet jakieś DIY? Kto wie. Na pewno jednak opowiem wam coś o sobie, z każdej strony. Moja szkoła, hobby, życie, przemyślenia, plany, ...wszystko.

Jeśli dobrnęliście do końca i przeczytaliście wszystko, co tutaj napisałam, to jestem z was dumna ��

Mam nadzieję, że mój blog wam się spodoba (mi na razie podoba się bardzo) i że ktoś w ogóle będzie to czytał. Swoją drogą, jeśli macie jakieś pomysły, o czym mogłabym wam napisać, to zapraszam do komentowania. I co? Do zobaczenia jutro �� #incercadifelicità

incercadifelicita : :